
25% dras av i kassan
1 / 3799 kr25% dras av i kassan
Produktomdömen
5.0/5 (1 omdömen)
Fri frakt
30 dagars öppet köp
2 års garanti
Beskrivning
Snyggt silverhalsaband för herr bestående av en kedja med en berlock formad som en vinge. Detta halsband är tillverkat av 925 Sterling silver och är 55 cm med en förlängningsdel på 5 cm.
Urban Story är en kollektion för män, med smycken i robusta material. Perfekta accessoarer för den urbana mannen.
Urban Story är en kollektion för män, med smycken i robusta material. Perfekta accessoarer för den urbana mannen.
Specifikationer
- Artikelnummer
- USS-N7
- EAN
- 7333402006879
- Varumärke
- Urban Story
- Vikt ca
- 9 g
- Färg
- Silver
- För
- Herr
- Material
- Silver 925
- Längd
- 55+5 cm
Om varumärket
Den här produkten är från Urban Story. Hos Ur&Penn hittar du ett brett utbud från varumärket — från klassiska modeller till de senaste nyheterna.
Visa alla produkter från Urban StoryProduktsäkerhet
Generell säkerhetsinformation för Ur&Penns sortiment. För produktspecifika uppgifter, se varumärkets bruksanvisning eller kontakta kundservice.
- Allergi: Vissa smycken kan innehålla nickel eller andra allergiframkallande ämnen. Kontrollera materialbeskrivningen om du har en känd metallallergi.
- Kvävningsrisk: Produkter med smådelar är inte lämpliga för barn under 3 år.
- Batteridrivna produkter: Klockor med batteri ska förvaras utom räckhåll för barn. Lämna förbrukade batterier till återvinning enligt lokala bestämmelser.
- Skötsel: Undvik exponering för kemikalier, parfymer, klorerat vatten, extrem värme och hård kontakt. Förvaras torrt.
- CE-märkning: Våra produkter följer tillämpliga EU-direktiv (bl.a. EU 2023/988 om allmän produktsäkerhet).
Har du frågor om produktsäkerhet, kontakta info@uropenn.se.
Produktomdömen
5.0 · 1 betyg
- Verifierat köp
Snyggt och passar en man.
Ursula · 2024-10-29















